Aitame Teid meelsasti sobiva toote leidmisel

Geosünteedid vähendavad väärtuslike ja kallite looduslike materjalide kasutust, mille varud on limiteeritud. Tänu geosünteetidele on ehitustegevus osutunud võimalikuks paikkondades, kus see oli varasemalt võimatu.

Geosünteetika tooted

Meie tootevalikus on erineva otstarbega geosünteetilised ehitusmaterjalid, mis leiavad kasutust valdavalt taristuehituse valdkonnas. Vajalike tugevusomadustega täitematerjalid on defitsiit, mille alternatiiv on konstruktsiooni püsivust parendavad geosünteedid, mis võimaldavad saavutada märkimisväärset ehitustehnilist ja majanduslikku kasu. Üld- ja taristuehituse tegevusalal saab tänu geotehniliste materjalide kasutamisele optimeerida konstruktiivsete kihtide mahtu ja võimendada rajatise pikaajalist püsivust tänu separeerimisele, filtreerimisele ning nõrkade pinnaste armeerimisele.

Meie tootevalikus on lai sortiment tunnustatud suurtootjate erineva tehnilise võimekusega sertifitseeritud geosünteetilisi materjale.

Geosünteetika

Geotekstiilid

Kõige suurem geosünteetide rühm haarates filterkangaid, tugevduskangaid ja kolmemõõtmelisi erosioonikaitsematte.
Tootevalikus kõik NGS profiilid 1-5.

Geovõrgud

Sünteetilised võrkstruktuuriga armeerijad, mis on valmistatud täielikult või suures osas polümeermaterjalidest. Enamlevinult pinnase- ja asfaldivõrgud.

geotekstiilid

Geokomposiidid

Kombinatsioonid erinevatest sünteetidest. Geovõrk-geotekstiil, geotekstiilprofiiliga geomembraan ja paljud muud lahendused.

Geosünteetika

Geomembraanid

Kõrgtihedusega materjal, mida kasutatakse peamiselt vedelike ja gaaside mittesoovitud liikumise vältimiseks.

Geokärjed

Kolmedimensionaalsed geovõrgud, mis on alternatiiv sõiduteede, ehitus- ja muldrajatiste ning maastikukujunduse objektide aluspõhja tugevdamiseks.

Geosünteetika

Erosioonitõkkematid

Sünteetilised ja biolagunevad erosioonitõkkematerjalid valdavalt nõlvade kindlustamiseks.

Mururestid ja murukärjed

Mitmefunktsionaalsed tooted pinnase tugevdamiseks, säilitades drenaaži ning välistades pinnase erosiooni.

Radoonitõkkekiled

Radoon on ohtlik looduslik kiirguse allikas, mis pääseb majja ehituse halva kvaliteedi ning hoone
vananemisel tekkivate pragude tõttu.